Małgo Kotlonek – artystyczna dusza. Z wykształcenia plastyk charakteryzator, z zamiłowania projektantka torebek i współzałożycielka firmy Goshico. Jako jedyna w tym kraju, łączy tak pięknie modę z polskim folklorem.

Marta Koczara - laureatka konkursu Bag Designer Awards 2011 Marta Koczara. Pierwszy konkurs i od razu zwycięstwo. Nie zapomnijcie jej nazwiska - jeszcze o niej usłyszymy!

Tomasz Siemek - autor wyróżnionego projektu torebki w Bag Designer Awards 2011.Laureat Elektrolux Design Lab 2011, Zoom Zoom Mazda Design 2010, uczestnik wystawy Endengered Species Tokyo Design Week oraz  warsztatów projektowych m.in. Slow-Work w Cannes z Januszem Kaniewskim. Młodość, zapał i sto pomysłów na minutę.

Kamila Zielińska - projektantka mody, stylista, kostiumograf. Przepiękna, wykształcona, absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru i bardzo  zapracowana kobieta, o której odnosimy wrażenie,  głośniej za granicą niż u nas.

Monika Surowiec - projektowanie inspirowane "ponownym użyciem"

Kathleen Dustin - jak powiedział Oscar Wilde "Trzeba albo być dziełem sztuki albo nosić dzieła sztuki". Artystka przez duże A dzięki, której torebki z glinki polimerowej weszły na salony i trafiły do najbardziej znaczących muzeów sztuki współczesnej w Stanach Zjednoczonych.

Copyrights: